O firmie

Agencja reklamowa Infotext została założona w 1988 r. przez pracownika ówczesnej Operetki Śląskiej Andrzeja Czaplaka. Doświadczenie zdobyte podczas projektowania i tworzenia scenografii operetkowej stanowiło solidne podstawy do rozpoczęcia działalności w branży reklamowej.

Ogromna innowacyjność i pomysłowość w połączeniu z gotowością do podejmowania trudnych, a czasem nawet ekstremalnych wyzwań, były głównym orężem w walce o klienta. Lata działalności na rynku reklamowym obfitowały w sytuacje, w których klient nie zawsze był zadowolony z efektów naszej pracy. Jednakże przyjęta przez Nas zasada że najważniejsze jest zadowolenie klienta, pozwalała zawsze wybrnąć z kryzysowych sytuacji. Paradoksalnie te trudne momenty przysporzyły nam wielu lojalnych klientów, z którymi współpracujemy po dziś dzień.

Dwadzieścia lat działalności na rynku zaowocowało ogromnym bagażem doświadczeń, które w połączeniu z nowoczesnymi technologiami pozwoliły nam na stworzenie unikalnej oferty dla każdego, nawet tego najbardziej wymagającego klienta. Oferta naszej agencji obejmuje wszelkie usługi z zakresu reklamy.

Obecnie Infotext, jako jedna z najstarszych działających w Gliwicach firm produkujących materiały reklamowe, pragnie przekuwać wieloletnie doświadczenie w branży w sukces swoich obecnych i przyszłych klientów. Służyć temu ma szeroka oferta agencji zarówno w dziedzinie reklamy zewnętrznej jak i materiałów promocyjnych: od druków począwszy na gadżetach kończąc.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, przedstawioną na niniejszej stronie internetowej. Jeśli nie wyczerpuje ona Państwa potrzeb prosimy skontaktować się z nami. Z chęcią poszukamy jakiś innych rozwiązań, lub doradzimy gdzie mogą Państwo ich szukać.

Informacji można zasięgnąć:

  • telefonicznie: 32 331 44 25
  • mailowo: biuro@infotext.com.pl
  • lub osobiście w siedzibie firmy pod adresem:

INFOTEXT Agencja Reklamowa
44-100 Gliwice, ul. Berbeckiego 7
(wjazd od ul. Gruszczyńskiego)