Witamy!

Witamy na naszej stronie internetowej, mamy nadzieję iż zawarte tutaj informacje doskonale ukażą Państwu zakres naszych usług a i może zachęcą do współpracy?

W branży reklamowej podobnie jak w życiu, najtrudniej obiektywnie wypowiadać się na swój temat. Dlatego na tej karcie rezygnujemy z dyplomatycznego tonu i będziemy całkowicie subiektywni i nieskromni. A ponieważ nie mamy ambicji by dopisać 13 księgę Pana Tadeusza, będziemy maksymalnie zwięźli i dobitni.

Zaczynając od początku nie sposób nie wspomnieć o tym że Nasza Agencja jest jedną z najstarszych w Gliwicach. Osiemnaście lat skończyła w 2006 roku i poza tym że może sobie już legalnie kupić pewne rzeczy, może również podzielić się z Państwem nie małym doświadczeniem w branży reklamowej. Lata działalności zaowocowały tym co w biznesie jest najważniejsze – sporą liczbą stałych klientów (zobacz referencje), a co jeszcze przyjemniejsze, to fakt że z wieloma z nich łączy nas coś więcej niż tylko więzi biznesowe. Tak jak każdy sukces ma swojego ojca tak i nasza firma ma swojego szefa. To on wpoił nam zasadę że nie ma wyzwań którym nie bylibyśmy w stanie podołać. I chociaż czasami jest ciężko, to w przytłaczającej ilości przypadków udaje nam się spełnić oczekiwania, każdego, nawet tego najbardziej wymagającego klienta. A ponieważ lubimy naszych klientów, więc ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze – to kolejna zasada, tak oczywista, że szef już nie musiał nam jej wpajać.

W naszej pracy staramy się łączyć zdobyte doświadczenie i możliwościami jakie dają dzisiejsze zdobycze technologiczne. Z tych dwóch składowych powstała nasza oferta, którą pragniemy wspierać działania marketingowe Państwa firm. Zapraszamy więc do współpracy, gwarantujemy że będzie owocna.